New Relic (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Browser
az: Brauzer

en: Revision
az: Reviziya

en: Installed
az: Quraşdırılıb
