New Relic (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
