New Relic (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Exists
fi: On olemassa

en: Browser
fi: Selain

en: Revision
fi: Versio

en: Installed
fi: Asennettu
