New Relic (2.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Revision
bg: Редакция
