New Relic (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Exists
cy: Yn bodoli

en: Revision
cy: Diwygiad
