New Relic (2.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Installed
eu: Instalatuta
