New Relic (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Exists
gl: Existe

en: Browser
gl: Navegador

en: Revision
gl: Revisión

en: Installed
gl: Instalado
