New Relic (2.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Installed
hy: Տեղադրված
