New Relic (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Exists
mr: अस्तित्वात
