New Relic (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Exists
ne: बिध्यमान छ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
