New Relic (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Exists
sk: Existuje

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Revision
sk: Revízia

en: Installed
sk: Inštalované
