New Relic (2.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Revision
sq: Revizioni
