New Relic (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Browser
ta: உலவி

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
