New Relic (2.1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
af: Transaksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Revision
af: Weergawe
