New Relic (2.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Revision
ar: مراجعة

en: Installed
ar: مثبت
