New Relic (2.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Exists
ca: Existeix

en: Browser
ca: Navegador

en: Revision
ca: Revisió

en: Installed
ca: Instal·lat
