New Relic (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા
