New Relic (2.1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
hi: लेनदेन

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Exists
hi: मौजूद

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Revision
hi: संशोधन

en: Installed
hi: संस्थापित
