New Relic (2.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Transactions
ja: トランザクション

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Exists
ja: 存在

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Revision
ja: リビジョン

en: Installed
ja: インストール済み
