New Relic (2.1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
