New Relic (2.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
