New Relic (2.1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Transactions
nl: Transacties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Changelog
nl: Lijst van aanpassingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Not loaded
nl: Niet beschikbaar

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Exists
nl: Bestaat

en: Revision
nl: Revisie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Uninstalled
nl: Gedeïnstalleerd
