New Relic (2.1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Transactions
pt: Transacções

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Changelog
pt: Log de alterações

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: API Key
pt: Chave API

en: Exists
pt: Existe

en: Browser
pt: Navegador

en: Revision
pt: Revisão

en: Installed
pt: Instalado

en: Uninstalled
pt: Desinstalado
