New Relic (2.2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Browser
ast: Restolador

en: Revision
ast: Revisión

en: Installed
ast: Instaláu
