New Relic (2.2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Exists
jv: Ana

en: Revision
jv: Perubahan

en: Installed
jv: Dipasang
