New Relic (2.2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Browser
ka: ბრაუზერი
