New Relic (2.2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Revision
kk: Ревизия
