New Relic (2.2.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Changelog
ml: ചേഞ്ച്ലോഗ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
