New Relic (2.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Transactions
es: Transacciones

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Changelog
es: Lista de cambios

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Not loaded
es: No cargado

en: API Key
es: Clave API

en: Exists
es: Existe

en: Browser
es: Navegador

en: Revision
es: Revisión

en: Installed
es: Instalado

en: Deployment
es: Despliegue

en: Uninstalled
es: Desinstalado
