New Relic (2.1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Changelog
is: Breytingaskrá

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: API Key
is: API Lykill

en: Revision
is: Útgáfa
