New Relic (2.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Browser
mn: Хөтөч
