New Relic (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Revision
sl: različice

en: Installed
sl: Nameščeno
