New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configure
bn: কনফিগার
