New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Available
eu: Gaituta
