New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Configure
fr: Configurer

en: Not loaded
fr: Pas chargé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Exists
fr: Présent

en: Available
fr: Disponible

en: Not set
fr: Non défini
