New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Available
he: זמין

en: Not set
he: לא נקבע
