New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Exists
hi: मौजूद
