New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Configure
is: Stilla

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: API Key
is: API Lykill
