New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Configure
ja: 設定

en: Exists
ja: 存在

en: Available
ja: 利用可能

en: Not set
ja: 未設定
