New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Exists
uk: Існує

en: Available
uk: Доступно

en: Not set
uk: Не встан.
