New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
