New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Details
gl: Detalles

en: Exists
gl: Existe

en: Installed
gl: Instalado
