New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Exists
jv: Ana

en: Installed
jv: Dipasang
