New Relic RPM Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
