New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Installed
eu: Instalatuta
