New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Changelog
de: Änderungsliste

en: Settings
de: Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Not loaded
de: Nicht geladen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Exists
de: Vorhanden

en: Installed
de: Installiert

en: Uninstalled
de: Deinstalliert
