New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული
