New Relic RPM Integration (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Exists
mr: अस्तित्वात
