New Relic RPM Integration (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Exists
bs: Postoji

en: Revision
bs: Revizije
