New Relic RPM Integration (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Exists
ca: Existeix

en: Revision
ca: Revisió

en: Installed
ca: Instal·lat
